Zväčšenie poprsia silikónovými implantátmi v IEM

Prsia, po akých ste vždy túžili, môžu byť skutočnosťou. Zverte sa do rúk profesionálom v Inštitúte estetickej medicíny IEM a splňte si svoj sen o dokonalom tele. Zákrok vykonáva MUDr. Helena Ježovitová – lekár roka 2015!

Zväčšenie poprsia silikónovými implantátmi v IEM

Poprsie, o akom ste vždy snívali. Štatistiky hovoria, že až 80 % žien je nespokojných so svojimi prsiami a rozmýšľa o zmene ich veľkosti alebo tvaru. A nikdy to nebolo dostupnejšie ako dnes. Tak premeňte svoje sny na skutočnosť.

V súčasnej dobe patrí táto operácia medzi najžiadanejšie a najfrekventovanejšie. Jej cieľom je dosiahnutie krásneho primerane veľkého poprsia. Operáciu vyhľadávajú dievčatá a ženy vo veľmi širokom vekovom spektre. Operujú 1.-10. deň po skončení menštruácie. K operácii požadujú interné predoperačné vyšetrenie, aby sa presvedčili, že zdravotný stav klientky nie je rizikový.

Táto operácia má viacero variácií. Implantáty je možné vkladať pod sval. Kožný rez môže byť umiestnený okolo dvorca, v podprsníkovom záhybe alebo pod pazuchou. V prípade, že sú prsníky výrazne poklesnuté alebo asymetrické, vloženie implantátu z jedného rezu nie možné, lebo nadbytok kože je nutné odstrániť. Vtedy je rezov viac a tým aj viac jaziev. Jazvy sú pri dnešnej technike šitia jemné. Korigujú sa len zriedka.

 

Cena od: 250 € (-20%)

DO OBCHODU

 

 

ilustračné foto: zlavadna.sk