Poznáte Zbozkávateľnú stimulujúcu kozmetiku?

Zbozkávateľná stimulujúca kozmetika vám spríjemní predohru alebo orálny sex a okorení sexuálne hry s partnerom. Nechajte sa omámiť zmyselnými vôňami a vychutnajte si sladké bozky na najcitlivejších erotogénnych zónach svojho tela. Vyskúšajte chladnú a teplú stimuláciu a namaľujte si na telo cestičku lásky, po ktorej sa vydá každá zvedavá polovička. Rozmaznávajte sa a oddajtesa jeden druhému.

Jedlé masážne oleje Bijoux Indiscrets

Bijoux Indiscrets afrodiziakálny zbozkávateľný masážny olej Caramel Cavalier (100 ml)
Luxusný masážny olej s hrejivým efektom sa stane pomyselnou čerešničkou na torte každej romantickej predohry. Doprajte si s partnerom dlhé chvíle plné horúcich bozkov, jemného olizovania, masírovania celého tela a skúmania každej erotogénnej zóny, ktorá vás len napadne.

Orálny lubrikačný gél Strawberry Candy (30 ml)

Orálny lubrikačný gél Strawberry Candy (30 ml)
Prepadnite kúzlu orálneho sexu a premeňte túto horúcu erotickú praktiku na lahodnú ochutnávku intímnych partií. S luxusným lubrikačným orálnym gélom v cestovnom balení Strawberry Candy si pochutnejte na svojej druhej polovičke ako na sladkých želé cukríkoch a zatúžite sľúbať a ochutnať každú jeho erotogénnu zónu. Vegánsky lubrikačný gél bez cukru s prírodnou jahodovou chuťou a vôňou nabudí libido a spestrí zmyselný orálik skúseným fajnšmekrom aj tým, ktorých zatiaľ nelákal.

Bijoux Indiscrets Poeme – maľovanie na telo, tmavá čokoláda (50 ml)

Bijoux Indiscrets Poeme – maľovanie na telo, tmavá čokoláda (50 ml)
Spestrite si spoločnú predohru a napíšte jeden druhému na telo romantické odkazy. Písanie básní alebo kreslenie obrázkov lahodnú čokoládou bude vďaka priloženému brka hračka. Svojimi zvedavými jazýčky spratávajte všetky sladká slovíčka a poláskajte partnerove erotogénne zóny.