Horúca novinka zo sveta erotických hračiek, vylepšená PRO 2 od Satisfyeru

Satisfyer predstavuje Satisfyer Pro 2 Generation 3! Zatiaľ čo jeho predchodca Satisfyer pro 2 stimuloval klitoris iba 11 tlakovými vlnami, Pro 2 Generation 3 ide ešte o krok ďalej. Táto nová, vylepšená verzia je tiež vybavená 11 rôznymi tlakovými vlnami, ako aj 12 úplne novými, výkonnými vibračnými programami, ktoré posunú váš orgazmus na ďalšiu úroveň.

Horúca novinka zo sveta erotických hračiek, vylepšená PRO 2 od Satisfyeru

Pro 2 generácie 3 má 2 samostatne ovládané motory, a rozmazná vás pomocou 11 pulzačných a 12 vibračných režimov. Navyše, k dispozícii máte 2 vymeniteľné sosáčiky, ktoré krásne priľnú na klitoris. Jeden vás dovedie k orgazmu bezdotykovými tlakovými vlnami, ten druhý technológiou Air Liquid. Práve táto technológia je novinkou a v klasickej Pro 2 sa nenachádza. Technológia verne napodobňuje tečúcu vodu, ktorá dopadá presne tam, kam má- na váš klitoris.

Pulzovanie tenučkej silikónovej membrány by sa dalo prirovnať aj k jemnému klopkaniu prsta na vaše najcitlivejšie miesto. Ťukanie neprestane, až kým sa nedostaví orgazmus. Verte nám, nebudete musieť čakať dlho.

 

Horúca novinka zo sveta erotických hračiek, vylepšená Pro 2 od Satisfyeru

Satisfyer Pro 2 Generation 3 smart bordová

Nová technológia: technológia Liquid Air 11 tlakových vĺn + 12 vibračných režimov Pokryté zamatovým silikónom, šetrným k pokožke Dva nezávislé motory pre tlakové vlny a vibrácie