Exotický 100-minútový senzuálny balíček pre pokoj tela a duše „Cesta okolo sveta“

Výnimočný balíček vás prenesie do sveta exotiky, nepoznaných vôní a rôznych kútov sveta. Senzuálny zážitok pohladí všetky vaše zmysly, zabezpečí pocit úľavy, relaxu a omladenia. Vaše telo bude aktivované novou energiou, ktorá vás bude sprevádzať ešte dlho po návšteve Ayurasan massages & relax centra.

Exotický 100-minútový senzuálny balíček pre pokoj tela a duše

Je zázračným prostriedkom, ako zanechať starosti všedného dňa a prestať si robiť takzvanú ťažkú hlavu. Po dni plnom pracovného vypätia prináša relaxáciu na samotnej hranici ríše snov.

Na masáž sa používa exkluzívny luxusný masážny olej s 24karátovym zlatom. Zlato zabraňuje nechceným stratám kolagénu a ovplyvňuje štruktúru elastínu. Eliminuje vrásky a výrazne omladzuje pleť.

Hydratačná a energizujúca pleťová maska rozžiaruje vašu pleť. Čistí, hydratuje, rozžiaruje pleť, vyživuje. Pleťová maska čistí a dodáva vašej pleti žiarivý vzhľad, zároveň zvyšuje úroveň hydratácie pleti. S brazílskym ovocím acai, ktoré je známe vďaka svojim antioxidačným účinkom, dodáva vašej pleti energiu a osviežuje ju.

Exotický 100-minútový senzuálny balíček pre pokoj tela a duše „Cesta okolo sveta“

Cena od: 35,90€ (až -58%)

DO OBCHODU

 

 

ilustračné foto: zlavadna.sk