Privátny vstup do wellnesscentra pod hradom

Načerpajte energiu a vychutnajte si spoločné chvíle relaxu v privátnom wellnesscentre pod hradom. Jakuzzi, parná a fínska sauna či uvoľňujúca masáž na vás čaká v salóne Lapé v Starom meste.

Privátny vstup do wellnesscentra pod hradom

Pauza medzi jednotlivými vstupmi je tiež väčšia (1 hod.), aby sa zamedzilo stretávaniu klientov vo dverách v prípade, že niekto odchádza o niečo neskôr a niekto iný prichádza skôr. Pribudla taktiež odpočiváreň, kde môžete medzi jednotlivými saunami načerpať sily a oddýchnuť si.

Privátny vstup do wellnesscentra pod hradom

Jacuzzi
Hydromasážna vírivá vaňa sa dodnes aplikuje ako lekármi overená forma rehabilitácie, ako i pre jej blahodárne relaxačné účinky, ktoré osviežia nie len telo, ale i dušu. Hydromasážny vírivý bazén je vybavený dvoma anatomicky tvarovanými ležadlami a jedným miestom na sedenie. Bazén má 36 masážnych a perlivých trysiek. Procedúra vám prinesie uvoľnenie stuhnutého svalstva v oblasti krčnej chrbtice, odstráni bolesť chrbta a taktiež poskytne kvalitnú hydromasáž chodidiel.

V salóne Lapé je garantované absolútne súkromie a zákazník má vždy celý salón iba pre seba. V salóne sa počas rezervácie nik iný nenachádza, dokonca ani personál.

 

 

Cena od: 12,99€ (až – 62%)

DO OBCHODU

 

 

ilustračné foto: zlavadna.sk