Frogies Kama Sutra ponožky vás inšpirujú

Každý má svoje preferencie, no prečo trošku nezaexperimentovať a nevyskúšať niečo nové? Spredu, zozadu, v sede či stoji. Kama Sutra ponožky Vás inšpirujú, ako si maximálne vychutnať každé jedno pokušenie.

Túžite vyskúšať všetky polohy a dosiahnuť vrchol potešenia? Už viac nemusíte mať bibliu lásky po ruke. Tieto ponožky Vám prezradia čo je najlepšie pre neho, pre ňu i pre oboch, takže ju budete mať neustále so sebou. Pripravte sa na nezabudnuteľné chvíle plné zážitkov.

Frogies Kama Sutra ponožky vás inšpirujú

Vtipná, jemne drzá a najmä pestrofarebná. Presne taká je značka Frogies, ktorá sa zameriava na výrobu originálneho spodného prádla a unikátneho oblečenia pre celú rodinu. Nielen mužov a ženy, ale aj deti teší veselými vzormi od výmyslu sveta.

Frogies je mladou značkou, ktorá vytvára cool produkty plné najrôznejších ilustrovaných príbehov – od serióznych a náučných, až po zábavné a vtipné. Vznikla na Slovensku, priamo v našom Factcool srdci, s cieľom šíriť dobrú náladu medzi svojimi zákazníkmi. Jednotlivé kúsky z tejto dielne sú určené ľuďom, ktorí sa radi bavia, majú slobodnú dušu a nerobí im problém porušovať pravidlá. Ako bonus sú vysoko kvalitné a príjemné na dotyk, takže pri ich nosení sa nemusíte báť vyskočiť z davu.