Ružový slon ponúka 20% zľavu na TOP 50 letných Bestsellerov

Top 50 bestsellerov a náš Sloní merch ťa toto leto naladí na vzrušujúce dobrodružstvá doma, v prírode aj pri vode. Inšpiruj sa sexi tipmi a uži si tohtoročnú dovolenku naplno. S tlakovým vibrátorom Adore G Vibe budú mať ženy orgazmus skôr, ako stihnú povedať slon. Masážna hlavica v tvare mikrofónu AkuWand 2 prinúti spievať slastné árie aj tých najodolnejších chlapov, ktorých len tak niečo nerozhodí.  A ak zbožňuješ poznávacie zájazdy, pri ktorých objavuješ krásy cudzích krajín, nezabudni si do kufra pribaliť aj silikónový vibrátor Wavy Vibes. Vďaka jeho ohybnému telu a krivkám nájdeš bod G a objavíš ôsmy div sveta.

Ružový slon ponúka 20% zľavu na TOP 50 letných Bestsellerov

TOP 3 pre ženy
G Vibe sa postará o dráždenie klitorisu a bodu G. Adore Lilien v tvare ruže môžeš darovať namiesto kvety. Guľôčky Feel Silicone II skvele prekrvia celé panvové dno.

TOP 3 pre mužov
Wee-nie krásne premasíruje penis a rajcovne mlaská. Pump My Ride premení mužskú pýchu v skale. Svakom Sam Neo vierohodne napodobňuje orálny sex.

TOP 3 pre pár
Viva vkĺzne do ženského lona a pri sexe sa nepohne ani o piaď. Rumble Bee zovrie koreň penisu a zároveň premasíruje klitoris. U Nite kombinuje tlakovú hubičku s vibračným krúžkom.

 

Zadaj v košíku kód LETO20 a ulov 20% zľavu na TOP 50 hračiek a Sloní merch. Akcia platí od 3. 7. do 31. 8. 2023.