Durex Intense, kolekcia pre ešte intenzívnejšie potešenie

NOVINKA ! Stimulačný gél pre ešte intenzívnejšie orgazmy. Stačí naniesť pár kvapiek na klitoris a špeciálne zloženie stimulantu Desirex vyvolá hrejivý, chladivý alebo stimulujúci efekt, ktorý rapídne zvýši citlivosť jej intímnych partií. Väčšina žien, ktoré použili pri teste tento gél dosiahlo orgazmus. Detaily poznáte z TV a internetovej reklamy. Bestseller, ktorý je často vypredaný, odporúčame objednať aspoň 2ks do zásoby

GÉL DUREX INTENSE ORGASMIC

Nový gél Durex Intense Orgasmic je revolučný gél na stimuláciu klitorisu určený na zintenzívnenie orgazmov! Na dosiahnutie klitorálneho orgazmu stačí počas predohry vmasírovať pár kvapiek do klitorisu a špeciálne zloženie určené na vyvolanie zmyselných vĺn tepla, chladu alebo šteklenia sa postará o zvýšenie citlivosti jej intímnych oblastí pre ešte intenzívnejší pôžitok! Až 20 ohromujúcich orgazmov v 1 fľaštičke – intenzívnejší orgazmus pre partnerku a ešte vzrušujúcejší sexuálny zážitok pre oboch!

PREZERVATÍVY DUREX INTENSE ORGASMIC

Nové prezervatívy Durex Intense Orgasmic sú prezervatívy určené na zlepšenie zážitku pri sexe pre oboch vďaka tomu, že partnerke pomáhajú dosiahnuť orgazmus a oboch viac uspokojiť. Sú to priehľadné a lubrikované prezervatívy z prírodného latexu s vrúbkami a bodkami a vrstvou stimulantu Desirex TM na zintenzívnenie zážitku vás oboch. Partnerka pocíti vlny tepla, chladu alebo šteklenia, ktoré pomôžu zvýšiť citlivosť jej intímnych oblastí a ešte viac precítiť pôžitok!