Nebojte sa ochutnať jedlé lubrikanty od JO System

Milovníci orálneho sexu môžu jasať. Prichádza nová éra! Voňavé lubrikačné gély ktoré môžete skonzumovať a výborne chutia! Prelomové objavy vždy sprevádzajú kontroverzie a dezinformácie. Pozrieme sa na zloženie jedlých lubrikantov od spoločnosti JO System.

Jedlé lubrikanty na vodnej báze sú v podstate vyšperkované lubrikanty s pridanou hodnotou. Majú všetky vlastnosti klasických lubrikantov. Krémová konzistencia sa ľahko rozotiera a výborne „maže“. Ako aj iné lubrikanty na vodnej báze, gély nelepia, netuhnú a je možné umyť ich vodou.

Nemusíte sa báť ani znehodnotenia posteľnej bielizne. Malé množstvo nezanecháva fľaky, gély nie sú synteticky dofarbované, preto je ich farba veľmi jemná, až transparentná. Ak by sa vám predsa len vylialo pár kvapiek, posteľnú bielizeň stačí vyprať a vodou rozpustný gél sa vymyje. Vodná báza gélov umožňuje kombinovať ich so všetkými druhmi kondómov a erotických hračiek.
Neutrálne PH neublíži ani citlivej sliznici.

Jedlé lubrikanty sú výnimočné tým, že okrem pôsobivej arómy majú aj príchuť. Tá je jemná, ale zároveň rozpoznateľná na jazyku. Ich zloženie myslí na to, že ich prehltnete.
Aróma je výrazná a dlho pretrváva nielen na tele, ale aj v miestnosti či na posteľnom oblečení.

Pokračovanie na isexshop.sk

Nebojte sa ochutnať jedlé lubrikanty od JO System

JO System sa špecializuje na lubrikačné gély, masážne oleje, sviečky, výživové doplnky na podporu libida a stimulanty. Jednoducho, ich cieľom je potešiť zmysly a sex ešte viac spríjemniť. Spoločnosť kladie dôraz na kvalitu, všetky výrobky sú certifikované a prešli najprísnejšími testami. Vďaka tomu prináša na trh top kvalitné produkty: chladivé či hrejivé lubrikačné gély, gély s afrodiziakálnymi účinkami a stimulačné gély. Najviac spoločnosť zaujala lubrikačnými gélmi s netradičnými príchuťami a vôňami.

JO Candy Shop Cotton Candy lubrikant cukrová vata 60 ml

Jo Candy Shop v príchuti Cotton Candy je lubrikant na vodnej báze, ktorý vás očarí sladkou vôňou a chuťou cukrovej vaty. Rozvonia nielen telo ale aj miestnosť a vy si tak môžete užiť sexi sladké chvíľky. Použiť ho môžete pri všetkých typoch sexuálnych hier, obzvlášť vhodný je na orálny sex, ktorý vám vďaka Jo Cotton Candy bude chutiť ešte viac!

Cotton Candy je navyše gél vhodný pre vegánov, obsahuje iba prírodné výťažky a glycerín na rastlinnej báze. Je bez parabénov, bez umelých sladidiel a bez cukru, takže má nulový obsah kalórií. Pochutíte si a nepriberiete!