Premiéra 50 odtieňov slobody sa nezadržateľne blíži

Ako už tradične aj tretie pokračovanie bude mať premiéru na Valentína. Presnejšie 8. februára 2018. Len nedávno vyšiel prvý oficiálny teaser ktorý poodhaľuje o čom to celé bude.

Päťdesiat odtieňov slobody je slovenský názov záverečného dielu trilógie. Vo videu môžeme vidieť opäť trošku soft erotiky,  už tradičné sexuálne pomôcky, svadobné šaty a samozrejme luxusný život pána Greya. Novinkou sú akčné scény.

Fifty Shades Freed/ Päťdesiat odtieňov slobody

Tentoraz je kampaň postavená na Mrs. Grey (pani Greyovej), ktorej Christian Grey sľúbi večnú lásku pred oltárom. Nasledujú romantické medové týždne. Po návrate však opäť nebude všetko také jednoduché.

Keďže doterajšie časti boli len voľnou adaptáciou knižnej predlohy, možno nás čaká nejaké ďalšie prekvapenie.

FiftyShadesFreed

 

 

Fifty Shades Trilógia
James E L

DO OBCHODU

 

 

 

 

Fifty Shades
Keď sa dvadsaťdvaročná študentka literatúry Anastasia chystá na pohovor s mladým podnikateľom Christianem Greyom, netuší, že stretne muža, ktorý jej zmení život i hodnoty. Christian je pekný, múdry a… tajomný. Naivná a nevinná Anastasia si začína uvedomovať, že i napriek jeho ukrývaným tajomstvám ním začína byť úplne posadnutá. Ale ani Christian nie je voči jej kráse, šarmu a charakteru imúnny a pripúšťa, že on po nej tiež túži, ale za vlastných, špecifických podmienok…