Zväčšenie penisu do požadovanej veľkosti

Zväčšovanie penisu telu vlastným materiálom CristalBody, s okamžitým a viditeľným efektom. ​Bezbolestný zákrok, ktorý mužom zväčší nie len veľkosť prirodzenia, ale aj sebavedomie. Operácia v hodnote 2000 € len za 1359 €.

Estetická chirurgia už dávno nie je výlučnou záležitosťou žien. Muži, ktorí sa neboja požiadať o pomoc odborníkov, neočakávajú len lepšie vysvedčenie od zrkadla. Hľadajú celkovú spokojnosť a odpoveď na otázku: „ako si zvýšiť sebavedomie?“ Tá sa dá nájsť častokrát pod povrchom…

Zväčšenie penisu do požadovanej veľkosti2

Začiatkom roka 2014 Victoria Regia zaradila do portfólia zákrokov svetovú novinku, zväčšovanie penisu, ktorá sa teší mimoriadnej obľube.

Pre koho je zákrok vhodný?
Zákrok je určení pre mužov, ktorí nie sú spokojní s veľkosťou svojho prirodzenia.
Zákrok sa vykonáva pomocou vylepšenej kyseliny hyalurónovej – CristalBody

Kyselina hyalurónová CristalBody
Kyselina hyalurónová je v tekutej podobe, až pod kožou sa mení jej konzistencia na gélovú. O to viac je jej aplikácia jednoduchšia a zväčšenie/zhrubšenie sa dá tvarovať do požadovanej veľkosti a tvaru. Kyselina CristalBody má aj dlhodobejší efekt ako štandardná kyselina hyalurónová a to po dobu 2 rokov.

Zväčšenie penisu do požadovanej veľkosti

Zákrok je rýchly, komfortný, bezbolestný, výsledný efekt sa dostaví hneď. Penis sa zväčšuje do požadovanej veľkosti špeciálnym materiálom CristalBody, ktorý je telu vlastný, vyzerá prirodzene, a časom sa aj vstrebe do tkaniva. Výsledný efekt vydrží dva roky a dopĺňaním CristalBody aj natrvalo. Zákrok neprináša žiadne riziká.

Zákrok vykonávajú renomovaní plastickí chirurgovia kliniky Victoria Regia.
Slnko nie je kontraindikácia pre výkon, preto je možné tento zákrok podstúpiť aj v letných slnečných mesiacoch. Klinika je maximálne diskrétna a akékoľvek bližšie otázky vám zodpovie na osobnej konzultácii.

 

 

Cena od: 159€ (až – 92%)

DO OBCHODU

 

 

ilustračné foto: zlavadna.sk