Vzrušujúce potešenie pre všetky dámy

Čo myslíte, ako vyzerá intímny svet modernej ženy? My vám to pošepkáme do uška… Je zábavný, farebný, vibrujúci a najmä stimulujúci všetky potrebné body, ktoré vás vystrelia až do nebies slastného orgazmu. Vyberte si zo šiestich hračiek a užite si.

Vzrušujúce potešenie pre všetky dámy - na výber 6 erotických pomôcok

Zahoďte zábrany a vyberte si spomedzi týchto šiestich chutných pomocníkov, ktorí boli navrhnutí tak, aby potešili vaše oko a pohladili vaše… najtajnejšie zákutia. 🙂 Okoreňte si sexuálny život s partnerom, alebo si užite sama. Sexuálne hračky tu boli už za čias Kleopatry, dnes sú len omnoho sofistikovanejšie a štýlovejšie. Tak, ktorú?

Mini ume anzu vibrátor
Špeciálny mini vibrátor príjemný na pohľad a dotyk od svetovej značky TENGA!
Mini vibrátor malý ako v aša dlaň od svetovej značky TENGA z produktovej rady pre dámy IROHA. Oceníte rozmery najmä pri cestovaní. Vibrátor je poháňaný batériou a je vodotesný, môžete ho použiť kdekoľvek, kedykoľvek, doma, v sprche, pri kúpeli alebo na dovolenke.

Womanizer
Erotická pomôcka na bezdotykové dráždenie klitorisu pulzujúcimi vlnami od nemeckých vynálezcov. Od jeho uvedenia na trh v r. 2014 sa na internete a v médiách popísalo veľa a vždy len nadšené chvály. Novinka s patentovanou technológiou vám 100 % zaručí slasť a privedie vás k orgazmu. Skutočne splní to, čo sľubuje. Odporúčame zakúpiť spolu s luxusným lubrikantom LYLOU.

Táto erotická hračka špičkového dizajnu a jasných foriem bude rozmaznávať váš klitoris doteraz nepoznanými pulzujúcimi, rytmickými impulzmi drobných sacích vĺn, výsledkom čoho je s ničím neporovnateľný, hoci aj viacnásobný orgazmus! A to už za DVE MINÚTY! Rozochveje nielen klitoris, ale aj celé vaše telo!

Lubrikant na vodnej báze
LYLOU – luxusný lubrikant na vodnej báze pre náročnú ženu
Luxusný Lylou lubrikant na vodnej báze je bezfarebný, bez chuti a je osobitne navrhnutý pre ženy, ktoré si potrpia na kvalitu. Luxusné prevedenie je bez olejov a vonných prímesí – neparfémovaný. S obsahom Aloe Vera a panthenolom vytvára optimálnu Ph hodnotu. Ekonomicky výhodný, jemný. Vhodný na použitie s latexovým kondómom. So značkou CE je prípustný na používanie v zdravotníctve.

Limon vibrátor pink
Najnovšia novinka z rodiny Minna. Revolučná technológia spája v sebe najvyššiu úroveň majstrovstva a dizajnu – určená pre potešenie dámy ako aj pre spoločné potešenie s partnerom.

Dua vibrátor purple
Duálna stimulácia pre dvojité potešenie – Dua stimuluje bod G a klitoris zároveň, a to diaľkovým ovládaním. Hlbší, silnejší, bohatší orgazmus obyčajným stláčaním tlačidla. Navrhnutý tak, aby dokonale zasiahol všetky osobité krivky vášho ženského tela a intímne partie. Diaľkový ovládač v tvare pera pôsobí diskrétne.

Sensuelle point 20 function vibrátor čierny
Nabíjateľný vibrátor typu bullet s 20 funkciami.
Môžte ísť rovno na vec, už nikdy nebudete chcieť inú menej výkonnú erotickú hračku! Skutočne – „strela“ je extrémne výkonná, s 20 funkciami, veľmi jemná na dotyk a nabíjateľná! Je to malý zázrak medzi erotickými pomôckami, zažijete s ním extázu, o ktorej sa vám doposiaľ len snívalo! A je, samozrejme, vodotesný.

 

Cena od: 13,90 €

DO OBCHODU

 

 

ilustračné foto: zlavadna.sk