Vibrátor, vibračné vajíčko či venušine guľôčky pre potešenie každej dámy

Pre spríjemnenie dlhých, chladných a osamelých večerov máme riešenie. Roztočte to so super dráždivými hračkami! Sú pastelových farieb, príjemného materiálu a keď zistíte, aké pôžitky vám prinesú, nebudete ich chcieť pustiť z ruky…

Nedovoľte, aby sa vám nuda vkradla do intímneho života. S týmito hračkami budú vaše posteľné hrátky naozaj pestré. Zahoďte za hlavu rutinu a oddávajte sa širokej škále pocitov, ktoré vo vás títo pomocníci vyvolajú.

gulicky

Venušine guľôčky
Venušine guličky so zaujímavým spracovaním upútajú už na prvý pohľad. Kombinácia farieb, jemný príjemný materiál, absolútne nehlučné a veľmi diskrétne. Vhodné pre každú ženu. Na povrchu nájdete menšie vypuklé hrbolčeky (4 na každej guľôčke), vnútri guľôčok sú zase pre zmenu menšie guľôčky (pri pohybe vytvárajú vibrácie). Obe guličky sú spojené pevnou stopkou a upevnené na šnúrke (určené na vyberanie z vagíny). Vodeodolná úprava, určená pre ľahké umývanie.

 

Vibrátor, vibračné vajíčko či venušine guľôčky pre potešenie každej dámy

Nová generácia Hi-tech vibračného vajíčka môže byť Vašim spoločníkom pri intímnych chvíľach a príjemným spestrením partnerského vzťahu, alebo aj len tichým a diskrétnym spoločníkom.
Vibračné vajíčko je aj vhodným darčekom pre partnerku.

Cena od: 8,99 €

DO OBCHODU

 

 

ilustračné foto: zlavadna.sk