Šteklivé Vianoce pod perinou – Durex a iné populárne značky

Skvelý tip na praktický a hlavne bezpečný darček – ZlavaDna.sk s jej exkluzívnym partnerom vám prináša balíčky Durex, EXS, Pasante a Vitalis podľa vášho výberu. Diskrétne doručenie v cene. Darujte originálny šteklivý darček pod vianočný stromček!

Originálne Durex, EXS, Pasante a Vitalis balíčky vám spríjemnia všetky chladné dni i noci. Všetky kondómy ponúkané v Kondomshope sú originálne, autentické, určené pre slovenský trh. Kondomshop získal štyri roky po sebe (2011, 2012, 2013, 2014) ocenenie Obchod roka na Slovensku (1. miesto). Nenechajte sa zlákať nedôveryhodnými obchodníkmi na falošný tovar alebo kondómy, ktoré nie sú určené pre slovenský trh.

Šteklivé Vianoce pod perinou - Durex a iné populárne značky

Typy kondómov si vyberáte sami v balíčku, na ktorý ste si zakúpili váš kupón alebo si vyberiete z už vopred zostaveného balíčka.

Zakúpte si kupón na jeden z našich balíčkov a mix kondómov, ktoré chcete si zvolíte sami. Najpredávanejšie druhy Durexov, Pasante a Vitalis so zľavou až do 70 % vám alebo obdarovanému prinesú kopec vianočných zážitkov a radosti pod perinou. Jedná sa taktiež o originálny a hlavne praktický vianočný darček.

Výber je len na vás. 100 % diskrétnosť – ani poštár nebude tušiť, odkiaľ vám balíček priniesol a čo v ňom je.

 

Cena od: 9,99 € (až – 72%)

DO OBCHODU

 

 

ilustračné foto: zlavadna.sk