Romant Bill vibrátor do nohavičiek s podtlakovým stimulátorom klitorisu

Mnohonásobné orgazmy? Vďaka vibrátoru do nohavičiek Romant Bill je to možné. Cielené dráždenie klitorisu a skvele padnúca vnútorná časť na bod G.


Romant Bill vibrátor do nohavičiek s podtlakovým stimulátorom klitorisu

Viac zábavy pri intímnych chvíľach alebo vzrušení nielen za zatvorenými dverami spálne? Skúste vibrátor do nohavičiek.

Ako taký vibrátor funguje? Jeho dlhá časť – vibrátor – sa vkladá do vagíny. Úzka flexibilná stredná časť je zakončená širším okrúhlym koncom. Druhá časť vibrátora v tvare motýlika v sebe ukrýva podtlakový stimulátor klitorisu. Je to ten malý kruhový otvor, vo vnútri ktorého je membrána. Tá sa po spustení rozochveje, nasáva klitoris a skvele ho masíruje. Keď si navlečiete dostatočne pevné nohavičky, ktoré vibrátor udrží, môžete si slastné chvíle užiť kdekoľvek. Vibrátor sa ovláda buď jedným tlačidlom priamo na výrobku, alebo pomocou malého bezdrôtového diaľkového ovládania.

V oboch prípadoch tlačidlom vibrátor zapnete/vypnete a ďalšími stlačeniami meníte vibračné módy. Vibračných módov máte na výber celkom 10. Tri neprerušované a sedem ďalších vibračných variácií. Rovnakým spôsobom fungujú aj programy podtlakových vĺn. Vibrácie a podtlakové vlny fungujú iba súčasne. V prípade použitia diaľkového ovládania musíte mať zapnutý ako vibrátor, tak aj diaľkové ovládanie.

Diskrétne preskúmať, čo všetko vie, môžete tu: