Nohavičky Playboy za super cenu

Spodná bielizeň je malý kúsok odevu, ktorý však zohráva obrovskú úlohu! Zvoľte si sexi nohavičky Playboy – ružové, čierne, sieťované či so zaväzovaním na stehienku a zmeňte sa na dračicu, ktorá ovládne svet. Minimálne ten za zavretými dverami.

Nohavičky Playboy za super cenu

Koľkými kusmi krásnych, kvalitných a značkových nohavičiek sa môžete vo svojej skrini pochváliť, dámy? Pružný a príjemný materiál spojený so sexi strihom poteší každú ženu a vlastne i muža, takže skvelý tip na darček.

Variant 1 obsahuje:

Dámske nohavičky so sexi šnurovaním na boku a s veľkým strieborným zajačikom vpredu. Vzadu nápis Playmate. Farba nohavičiek je ružová. Materiál: 95 % bavlna, 5 % spandex.
Dámske sieťované nohavičky značky Playboy nadchnú dámy aj pánov. Na oboch bokoch je šnurovanie z čiernej saténovej stužky. Veľký ružový zajačik schováva dámsky klin. Vzadu je veľký ružový nápis Playboy a ružová čipka lemuje stehná. Farba nohavičiek je čierno-ružová. Materiál: 90 % nylon, 10 % spandex.

Variant 2 obsahuje:

Prekrásne dámske nohavičky Playboy s priehľadným čipkovaným pozadím pre super sexi vzhľad. Čipka je veľmi kvalitná, pevná a elastická. Materiál: 90 % polyester, 10 % spandex.

Dámske nohavičky so sexi šnurovaním na boku a s veľkým strieborným zajačikom vpredu. Vzadu nápis Playmate. Farba nohavičiek je biela, šnurovanie a horný lem nohavičiek má farbu tmavoružovú. Materiál: 95 % bavlna, 5 % spandex.

Variant 3 obsahuje:

Dámske nohavičky so sexi šnurovaním na boku a s veľkým strieborným zajačikom vpredu. Vzadu nápis Playmate. Farba nohavičiek je čierna. Materiál: 95 % bavlna, 5 % spandex.

Prekrásne sexi tangá Playboy sa širokou krajkou na hornom leme nohavičiek. Vpredu sa pýši čierny zajačik a mašlička. Vzadu sú 3 pružné čierne gumičky a tiež mašlička. Čipka je veľmi kvalitná, pevná a elastická. Materál: 90 % polyester, 10 % spandex.

Balíčky: 3 ks nohavičiek Playboy vrátane poštovného

Cena od: 24,90 € (až – 39%)

DO OBCHODU

 

ilustračné foto: zlavadna.sk