Nohavičkový vibrátor Pantie Party s diaľkovým ovládaním

Nohavičkový vibrátor Pantie Party s diaľkovým ovládaním vďaka svojmu tvarovaniu perfektne kopíruje línie ženského lona, a preto skvele prilieha a netlačí v nohavičkách tak ako iné ploché modely. Jeho väčšie vibračné teleso intenzívne prenáša vibrácie po celej dĺžke silikónovej pomôcky. Dopraje tak ženám hlbšiu masáž klitorisu aj jeho okolia. S vibrátorom si dámy vychutnajú dlhú predohru, počas ktorej budú pomaly stúpať na vrchol.

Vibrátor vďaka svojim malým rozmerom a tvaru raja pekne padne do ženského lona a sedí vo väčšine typoch nohavičiek. Ženy ho preto môžu nosiť spolu s obľúbenou spodnou bielizňou rovnako ako so sexy čipkovými tangami.

Nohavičkový vibrátor Pantie Party s diaľkovým ovládaním

Diaľkové ovládanie spoločne s možnosťou schovať pomôcku pod sukňu nabáda k párovým hrám. Ovládač má dosah 10 metrov a cez zatvorené dvere 5 metrov. Zapojte preto vibrátor Pantie Party do predohry v spálni alebo s ním vyrazte na vzrušujúcu prechádzku po parku.

Dámy, pokiaľ rady chodíte na diskotéky a hudobné festivaly, potom sa s vibrátorom v nohavičkách pretancujete až k orgazmu uprostred tanečného parketu. Najväčšie dobrodružstvo ale zažijete, keď ovládač zveríte do rúk partnera. Nechajte ho, nech prevezme kontrolu nad vašou rozkošou a podvoľte sa mu. Párové pomôcky spestrí sexuálny život a zapália novú iskru vo vzťahu.

 

 

Nohavičkový vibrátor Pantie Party s diaľkovým ovládaním

Nohavičkový vibrátor Pantie Party s diaľkovým ovládaním + darček toybag

V krásnej darčekovej krabičke nájdete toybag na uskladnenie alebo prenášanie hračky v kabelke a tiež jednu náhradnú gombíkovú batériu typu CR 2032 do diaľkového ovládača.