Darčekový box plný tajomného prekvapenia

Potešte svoju drahú polovičku fascinujúcim a luxusným darčekovým balením, ktorého obsah budete ihneď môcť využiť. Originálny FLAGRANTI PASSION BOX No.1, je doslova nabitý zmyselnosťou.

Darčekový box plný tajomného prekvapenia

Darčekový box (FLAGRANTI PASSION BOX No.1) plný tajomného prekvapenia pre odvážne, avšak stále romantické duše. Saténové putá na ruky, masážna sviečka a fľaštička Prosecca s čokoládou.

Aby bol váš večer výnimočný, začnite masážnou sviečkou prémiovej kvality FLAGRANTI Sea Salt , ktorá vykúzli intímnu atmosféru svojim plápolajúcim plamienkom a zapáli iskru. K takejto jedinečnej situácii sa skvele hodí pohárik niečoho dobrého, čo nabudí predstavivosť a odbúra stres. Fľaštičke kvalitného talianskeho Prosecca neodolá nikto a už vôbec nie v prípade, keď si každý k nemu ponúknete čokoládovú pralinku v tvare srdiečka s dozvukom lieskového orieška.

Hodvábne putá BIJOUX INDISCRETS ničím nevyrušia vašu fantáziu a napriek tomu dokážu vytvoriť mimoriadnu zábavu v posteli. Jednoducho sa prevliekajú vďaka prešívanej dierke a zaviažete ich o čelo postele, alebo k sebe. Obmedzenie pohybu môže byť neuveriteľne vzrušujúce a dávka žiadostivosti vášho otroka bude strmo narastať. Sú však mäkké a nerežú.. Pekný večer 🙂