Nahrievací vibrátor s výbežkom Lissy

Vibrátor s výbežkom Lissy dámam dopraje delikátny orgazmus slastnou masážou vagíny a bodu G okorenenou cieleným dráždením klitorisu. Hračka sa postará o nekonečnú rozkoš hlavne ženám, ktoré na dosiahnutie vyvrcholenia potrebujú stimuláciu viacerých erotogénnych zón naraz. Vibrátor môžete zapojiť aj do spoločných hier s druhou polovičkou a parádne si pred sexom spestriť predohru. A pretože je nahrievací, nebude dámy pri hrátkach studeniť.

Nahrievací vibrátor s výbežkom Lissy

Základný opis produktu

Potrpíme si na kvalitné a výkonné pomôcky , ktoré splnia potreby a preferencie na mieru každej ženy. Preto sme si nechali vyrobiť rabbit vibrátor 2v1 s názvom Lissy, ktorý je menší, a preto univerzálny . Silné vibrácie vďaka kratšiemu užšiemu výbežku perfektne dosadnú na klitoris, ktorý preto ľahko a cielene stimulujú. Tento parádny kúsok má tiež menší priemer , preto sa veľkostne hodí aj pre začiatočníčky túžiace po súčasnej intenzívnej stimulácii vagíny aj klitorisu.

Anatomický tvar vibrátora s presnosťou dolieha na bod G a vďaka svojej kratšej dĺžke dráždi hlavne prednú vaginálnu stenu. Rafinované prelisy slastne premasírujú citlivé body pri každom pohybe vibrátora a uľahčia tak dámam cestu k vyvrcholeniu.

Výbežok parádne zacieli na klitoris , pri hrách s vibrátorom sa neohýba a drží svoj pevný tvar . Naše testerky zaujalo aj vnútorné vrúbkovanie výstupku, ktoré viac stimuluje citlivé miestečka ako modely s hladkými okrúhlymi výbežkami.