Horúca jeseň plná lásky – Durex, EXS, Pasante či Vitalis

Láskujte sa celú jeseň – ZlavaDna.sk s jej exkluzívnym partnerom vám prinášajú balíčky Durex, EXS, Pasante a Vitalis presne podľa vášho výberu. Sami si vyberiete svoju jesennú výbavu. Diskrétne doručenie v cene. Bezstarostný relax zaručený!

Originálne Durex, EXS, Pasante a Vitalis balíčky vám spríjemnia všetky chladné dni i noci. Všetky kondómy ponúkané v Kondomshope sú originálne, autentické, určené pre slovenský trh. Kondomshop získal štyri roky po sebe (2011, 2012, 2013, 2014) ocenenie Obchod roka na Slovensku (1. miesto). Nenechajte sa zlákať nedôveryhodnými obchodníkmi na falošný tovar alebo kondómy, ktoré nie sú určené pre slovenský trh.

kondomshop

ilustračné foto: zlavadna.sk

Typy kondómov si vyberáte sami v balíčku, na ktorý ste si zakúpili váš kupón alebo si vyberiete z už vopred zostaveného balíčka.

Zakúpte si kupón na jeden z našich balíčkov a mix kondómov, ktoré chcete si zvolíte sami. Najpredávanejšie druhy Durexov, Pasante a Vitalis so zľavou až do 70 % vám alebo obdarovanému prinesú veľa jesenných zážitkov a radosti pod perinou. Jedná sa taktiež o originálny a hlavne praktický darček.

Výber je len na Vás. 100 % diskrétnosť – ani poštár nebude tušiť, odkiaľ vám balíček priniesol a čo v ňom je.

 

DO OBCHODU