Darček k nákupu: masturbačné vajíčko Tenga Egg

Ako to už u Slona 20 rokov býva, stále chce svojim zákazníkom rozdávať úsmev, radosť a darčeky. Nebude tomu inak ani teraz. Na Ružovú Veľkú noc si vyšľaháš viac než len kraslice.

Darček k nákupu: masturbačné vajíčko

Keď si splníš svoje veľkonočné pochôdzky, vyšľaháš pár zadočkov a pozbieraš poriadnu výslužku, isto si rád oddýchneš a vypustíš paru. Prečo si to rovno neužiť vo veľkonočnom duchu? Napríklad medzi čokoládovými vajíčkami nájdeš to masturbačné! Alebo si ho môžeš zaistiť sám dopredu, stačí v období od 1. 4. do 11. 4. 2023 objednať akékoľvek hračky, zadať zľavový kód TOCHCEM a my ti vajíčko pridáme k objednávke. Dámy, nezostaňte s objednávkami pozadu, takým vajíčkom prekvapíte a urobíte radosť každému chlapovi.

Masturbačné vajíčko Tenga Egg ti dopraje parádny orgazmus, či už pri masturbácii, alebo ho na teba použije tvoja drahá polovička. Pokiaľ ešte žiadny masturbátor nemáš, pre prvú skúsenosť je vajíčko fakt božie. Je to silikónový návlek s dávkou lubrikačného gélu. Každé vajíčko má odlišnú farbu a vzorce na obale, takže prezrádza vnútornú štruktúru pomôcky, ktorá ťa bude dráždiť. Japonci uvádzajú, že je na jedno použitie, my ale vieme, že pokiaľ sa oň pekne staráš, poriadne ho umyješ a vysušíš, dá sa použiť opakovane, kým nepraskne.

Masturbačné vajíčko ako darček

Pri nákupe nad 55 € s kódom TOCHCEM ti dáme jedno zo šiestich druhov masturbačných vajíčok. Nechaj sa prekvapiť, ktoré budeš mať práve TY!