Ajurvédska masáž od dvoch masériek alebo párová masáž priamo zo Srí Lanky

Žblnkot vody, rozkvitnuté kvety a šum lístia, s ktorým sa hrá srílanský vetrík. Vitajte v najväčšom raji ajurvédy v Bratislave, v ktorom sa o váš maximálny relax postarajú skúsené masérky priamo zo Srí Lanky. Stačí zavrieť oči a vychutnávať si to jarné ticho a vôňu originálnych liečivých olejov z ďalekých krajín.

Ajurvédska masáž od dvoch masériek alebo párová masáž priamo zo Srí Lanky

Základná, hlboko relaxačná a ozdravujúca ajurvédska masáž celého tela, vykonávaná za použitia teplého liečivého oleja. Pravidelným vykonávaním masáže dochádza k uvoľneniu toxínov z tela, zlepšeniu funkcie obehového systému, uvoľneniu stuhnutosti svalov a kĺbov. Masáž posilňuje nervový a imunitný systém, pomáha odstrániť poruchy spánku, napätie a úzkosť.

Použité liečivé oleje výrazne zjemňujú pokožku, dodávajú jej elasticitu a hebký vzhľad a pomáhajú predchádzať mnohým kožným ochoreniam. Abhyanga sa terapeuticky využíva pri liečbe artritídy, kolísavého krvného tlaku, astmy, detskej obrny, degeneratívnych ochorení pohybového aparátu. Okrem toho je však tiež dobre zvolenou formou relaxácie. Po masáži je dôležité nechať olej vstrebať do pokožky, aby došlo k maximálnemu účinku terapie a olej mohol prejaviť svoje liečivé účinky.

Masáže sú vhodná na

  • Upokojenie stresu
  • Pohybové ťažkosti
  • Žalúdočné ťažkosti

Ajurvédske terapie sú na Srí Lanke súčasťou takmer každodenného života. Výrazne prispievajú k celkovému uvoľneniu tela i mysle, zlepšujú funkčnosť pohybového aparátu, lymfatického systému, napomáhajú odplavovaniu škodlivých látok z tela, zvyšujú obranyschopnosť, odstraňujú psychickú únavu a stres a v neposlednom rade spomaľujú starnutie.

Terapie sa vykonávajú za použitia čisto prírodných olejov, vyrobených z bylín, kôry stromov, semienok a ovocia rôzneho druhu. Druh oleja, rovnako ako aj samotnej terapie je závislý na zdravotnom stave pacienta, preto je úplne individuálny. Ako doplňujúce prípravky môžu byť použité bylinné masti a extrakty.

Ajurvédska masáž od dvoch masériek alebo párová masáž priamo zo Srí Lanky

Cena od: 38,90€ (až -29%)

DO OBCHODU

 

 

ilustračné foto: zlavadna.sk